KONST / Litografier / Färglitografi 7542745
nr 754 2745
Färglitografi
Pärni, 43/50, bladets mått: 55x59, signerad-97
Kondition: löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:43:03
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
350 kr